اسپار ایران

اسپار ایران در تابستان سال ۱۳۹۷ تاسیس شد، با این هدف که امکان کار مشترک تحت برند اسپار را برای عمده‌فروشان و خرده‌فروشان مستقل فراهم کرده و مصرف‌کنندگان داخلی را از تجربه خریدی در سطوح بالای جهانی بهره‌مند سازد. جذابیت برند اسپار برای این شرکت به دلیل تمرکز اسپار بر به اشتراک گذاشتن بهترین روش‌های کار بین شرکا و برخورداری از تخصص بالا در خرده‌فروشی و نیز دانش عمیق بر پایه مشارکت با واحدهای مستقل در سراسر دنیا در طی بیش از هشت دهه بوده است.

شرکت اسپار اینترنشنال که بزرگ‌ترین زنجیره داوطلبانه خواربارفروشی دنیا بوده و در ۴۸ کشور دنیا مجوز فعالیت دارد، گواهی فعالیت تحت برند اسپار را در اختیار شرکت اسپار ایران قرار داده است. دفتر مرکزی اسپار ایران در تهران واقع شده است و تا به امروز تیمی تحت سرپرستی و نظارت متخصصان بین‌المللی و داخلی را در استخدام خود دارد.

خصوصیتهای شاخص ما

تازگی، خرید ارزشمند، خدمات و حق انتخاب

داشتن مزیت و برتری در ارایه مواد غذایی تازه و محصولات با کیفیت بالا

فراهم آوردن خرید روزانه ارزشمند با قیمت‌های منصفانه

عرضه خدمات دوستانه و ایجاد تجربه‌ای بی‌نظیر در خرید

ارایه امکان انتخاب آسان و متناسب با نیازهای جامعه

ارزش های اسپار

خدمات برتر

اعضا اسپارعاشق كارشان هستند و به دقت انتخاب شده اند. تيم ما با رفتاري پذيرا و صميمانه همواره در كنار شما هستند تا خريدي لذت بخش را تجربه كنيد.

خرید ارزشمند

با کیفیت ترین محصول با عادلانه ترین قیمت

تازگی

تامين كنندگان محلي همراه ما هستند، تا طيف وسيعي از بهترين و تازه ترين محصولات را برايتان فراهم كنيم.

انتخاب دقیق

ما تمام كالاهايي كه شما دوست داريد و بهترين محصولات محلي را براي شما فراهم كرده ايم. شما هميشه مي توانيد هر آنچه را كه براي خانواده خود نياز داريد، در اسپار پيدا كنيد.

شرکت اسپار اینترنشنال که بزرگترین زنجیره داوطلبانه خواربارفروشی دنیا بوده و در ۴۸ کشور دنیا مجوز حضور و فعالیت دارد، گواهی کار تحت برند اسپار را در اختیار شرکت اسپار ایرانیان قرار داد. دفتر مرکزی اسپار ایران در تهران واقع شده است و تا به امروز تیمی تحت سرپرستی و نظارت متخصصین بین المللی و داخلی را در استخدام خود دارد.

ارزشهای ما

تشویق و پرورش کارآفرینی مستقل

فعالیت اقتصادی بر اساس ارزش‌های خانوادگی

اشتیاق و علاقه در ارایه خدمات

پشتیبانی فعال از جامعه‌ای که به آن ارایه خدمت می‌کنیم

انجام خرده‌فروشی همراه با مسوولیت در قبال نسل‌های آینده

ماموریت ما این است که همواره به مشتریان خود محصولات تازه و باکیفیت بالا با قیمت‌های مناسب همراه با خدمات عالی ارایه دهیم، کارکنانی مشتاق را گردآوری و آموزش دهیم و با عرضه‌کنندگان وفادار خود فعالیتی مشترک را پایه‌گذاری کنیم تا بدین ترتیب برای تمامی طرفین ذینفع امکان کسب و کاری پایا فراهم شود.

هدف ما

خرید از اسپار بدین معنی است که شما می‌توانید مطمئن باشید مجموعه‌ای عالی، متشکل از محصولات بسیار تازه و متناسب با نیازهای خود را انتخاب کرده‌اید؛ مجموعه‌ای وسیع و درجه یک با قیمت‌های عادلانه. خرید شما با ارایه خدمات متمایز منطبق با خواست شما و در فضای خریدی دلپذیر در دسترس‌تان قرار می‌گیرد. چنین فضای خریدی می‌تواند در مسیر محل کارتان باشد و یا نزدیک به محل سکونت شما و یا حتی مقصد خرید خانوادگی شما در تعطیلات آخر هفته.