مطالب

پیشگیری از حساسیت های پاییزی

پیشگیری-از-حساسیت-پاییزی

پیشگیری از حساسیت های پاییزی

فصل پاییز با تمام زیبایی هایی که داره برای کسایی که آلرژی دارند ممکنه خیلی سخت بگذره که البته میشه با تغذیه درست این مشکل را حل کرد فقط باید زمان خرید در فروشگاه، تغذیه های مناسب را انتخاب کنید.

تغذیه-مناسب-Nutrition

 

تغذیه ما باید از غذاهای خنک تابستان به سمت غذاهای گرم زمستان کشیده شود مثلا میوه های حساسیت زا مانند خربزه، انگور و کیوی نخوریم. البته فروشگاه های بزرگ مثل اسپار در فصل های سرد سعی میکنند تا میوه های مناسب این فصل را عرضه کنند.

 

Fruit-میوه-سبزیجات

برای جلوگیری از سرماخوردگی باید میوه های انرژی زا مثل موز یا میوه های گرم تر مثل انبه، میوه های دارای ویتامین مثل مرکبات و سیب و خشکبار مثل خرما بیشتر بخوریم و بهتر است اینها را به صورت تازه از فروشگاه خریداری کنید.

Broccoli-کلم-بروکلی

کلم بروکلی میتواند سینوس ها را تا حدودی بهبود بخشد و از آلرژی بکاهد. بروکلی را بهتر است هرروز در حالت خام یا بخارپز میل کنید.

این سبزی سرشار از مواد معدنی مفید است که برای بدن فواید بسیاری دارد. پیشگیری از سرطان ها، تقویت دستگاه ایمنی، کاهش فشار خون از دیگر فواید کلم بروکلی هستند. فروشگاه اسپار بخش مخصوص کلم بروکلی برای مشتریان خود تدارک دیده تا همیشه از تازه ترین میوه ها برخوردار شوند.