مطالب

اسپار ایراند در دانشگاه

فروشگاه-زیبا-spar

بررسی شعبه اسپار در دانشگاه ایرلند شمالی

اسپار ایرلند شمالی به تازگی ۲۵۰هزار پوند در شعب نوآور خود سرمایه گذاری کرده است.

اسپار ایرلند در اکتبر ۲۰۲۲ در دانشگاه کوئینز بلفاست سبک جدیدی از فروشگاه های اسپار را با بودجه ۲۵۰هزار پوندی تاسیس کرده است که برای دانشجویان و جوانان آنجا بسیار جذاب بوده و فروش قابل قبولی تا به بحال داشته است.

این فروشگاه تحت لیسانس SPAR NI گروه هندرسون طراحی شده است.

 

 

دیزاین-فروشگاه

 

به غیر از اسپار ایرلند شمالی، اسپار انگلستان، اسپار اینترنشنال به همراه ۴ تیم از انجمن طراحی QUB  سعی کردند تا فروشگاهی را بسازند که پاسخگوی نیازهای ۲۷هزار دانشجو و کارمند دانشگاه باشد.

 

فروشگاه-شیک

 

تمرکز بر نیازهای دانش‌آموزان جهت مصرف فوری و تامین وعده‌های غذایی روزانه آنها از اهداف تاسیس این فروشگاه بودند. آقای دودی مدیر این پروژه گفتند؛ «فروشگاه مفتخر است که اولین بار مفهوم قهوه گیاهی بدون لبنیات خود را تحت عنوان باریستا بار، معرفی می کند، که ما معتقدیم اولین مورد برای ایرلند شمالی است. باریستا بار در کنار دو دستگاه دیگر ما قرار می گیرد که طیف کاملی از نوشیدنی های داغ خوشمزه را ارائه می دهند.

ساندویچ‌های بسته‌بندی‌ شده و سالادها، از برند محبوب Choice که محصولات گیاهی ارائه میکند، از دیگر محصولات اسپار آنجا هستند .

محصول غذایی هیجان‌انگیز توسط برند دلیش بوریتو که تجربه غذای سنتی مکزیکی را دارد نیز موجو است که غذاهای سنتی مکزیکی را در کاسه‌های باکیفیت با ارزش عالی را ارائه می‌دهد. در کنار نانوایی اسپار، آب میوه های طبیعی برند iSqueeze نیز در آنجا عرضه خواهند شد.

 

فروشگاه-خرید